DERİNKUYU PROTOKOL LİSTESİ 
 
KAYMAKAM
Halil İbrahim YEŞİLYURT
BELEDİYE BAŞKANI
Ahmet BALCI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Ali Hasan EYSEN
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
J. Kd. Bçvş. Hanifi OK
İLÇE EMNİYET AMİR V.
Resul BAYDEMİR
YAZIHÜYÜK BELDE BELEDİYE BAŞKANI
Cengiz ÇAVDAR
HAKİM
İbrahim MAVİ
HAKİM
Kübra ÜNAL
CUMHURİYET SAVCISI
Hayrullah BİÇER
BARO TEMSİLCİSİ
-
NOTER
Elife DOKUYUCU
 
 
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
 
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ PARTİ İLÇE BAŞKANI
Hakan DEMİR
 
 
ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

Murat YOLALAN

 
 

T.B.M.M. GRUBU BULUNAN DİĞER SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI

 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Yusuf GEMİCİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI
Erdoğan KAYA
 
 
 BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
 
İLÇE MÜFTÜSÜ
Selami KURT
SOS. YAR. DAY. VAKFI MÜDÜRÜ
Yüksel KARATAŞ
TAPU MÜDÜRÜ
Songül EKİNCİ
MİLLİ EMLAK ŞEFİ
Habip BAYRAM
GENÇLİK HİZMETLERİ ve SPOR İLÇE MÜDÜRÜ
Barış TURAN
MALMÜDÜRÜ V.
Hüseyin ÇELİK
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Ramazan ÇATAL
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
Bünyamin BOSTAN
İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ V.
Yusuf ÖZGÜMÜŞ
İLÇE KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ
Hüseyin ÖZDEMİR
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Yücel IRMAK
İLÇE ENTEGRE DEVLET HAS. BAŞHEKİMİ
Dr. Gülsun SOLMAZ
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ
Ahmet ŞAHİN
PTT MÜDÜRÜ
Ramazan ERGÜN
 

KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ

 
T.C. ZİRAAT BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Ahmet CANKURBAN
 
 

T.B.M.M.’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI

 
DEMOKRATİK SOL PARTİ İLÇE BAŞKANI

Ahmet KABAK

MUHAFAZAKAR YÜKSELİŞ PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

İrfan ŞEN

SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Serkan KARASU
 
 

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ

 
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ

Hanifi BOSTAN

İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ
Serdal PALA
 
 
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

Ali SAYIN

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
H. İbrahim UZUN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Osman ŞAHLAN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Tarık SAYIN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mustafa GÜLTEKİN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
İbrahim KARATAŞ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
İrfan KAYA
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet KIZILTEPE
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Fatih BEDEL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Şahap SAYIN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Şeyh Ümmet PARMAK
 
 

MESLEKİ KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİ

 
ESNAF ve SANATKARLAR İLE ŞOF. VE OTO. ODASI BAŞKANI

Mustafa SARI

ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEF. KOOP. BAŞKANI
Ahmet BALCI
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ
Ömer Faruk AKLIBAŞINDA
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Yavuz ŞEN
 
 
BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİ

 

GAZETECİ-YAZAR

Osman AYTEKİN

 
 

ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ

 
TÜRKİYE İŞ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Soner GÜVEREN
 
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI

Zeki GEMİCİ

  
 
ÖZEL KURULUŞLAR
 
MEDAŞ İŞLETME ŞEFİ
Adem YAVUZDEĞER